FURSI - JUSTYNA PAWLICKA

FURSI Justyna Pawlicka to luksusowa marka futer, która powstała w 2009 roku.  

Przez wiele lat dbaliśmy o to, by futra cechowały się zarówno wysoką jakością, jak i pięknym fasonem. Nasze zaangażowanie w rozwój marki sprawiło, że stała się ona jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek działających w branży futrzarskiej. 

Klienci cenią w Nas przede wszystkim indywidualne podejście. Zyskaliśmy serca wielu gwiazd i ludzi z showbiznesu, którzy zachwyceni produktami marki FURSI, są stałymi klientami do dnia dzisiejszego.

Co właściwie nas odróżnia od innych marek oferujących futra? Przede wszystkim jakość, która dla wymagających klientów, jest priorytetem. Skóry, z których wykonane są nasze produkty, pochodzą z renomowanych domów aukcyjnych, takich jak Saga Furs, czy Kopenhagen Furs. Każda z nich posiada certyfikat. Poza wysokiej jakości materiałem, stawiamy również na wykwalifikowanych kuśnierzy, którzy rozwijali swoje umiejętności nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Wykorzystujemy również nowoczesne techniki krawiectwa, dzięki czemu nasze futra dodatkowo zachwycają perfekcyjnym wykończeniem. 

Czy jest coś jeszcze wyjątkowego? Nasza miłość do mody i chęć tworzenia czegoś unikatowego sprawia, że podchodzimy do klienta indywidualnie, a każdy projekt tworzony jest zgodnie z jego wymaganiami. Stale dążymy do tego, by nasi klienci czuli się luksusowo. Podążamy za światowymi trendami, dzięki czemu zyskujemy coraz większe grono miłośników naszej marki.  

Jeśli jesteś osobą pełną klasy, która wymaga od ubrań wysokiej jakości i dobrego stylu – marka FURSI z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom.