Przejrzyj NOWOŚCI >>

Koszyk

ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE

Wszystko robimy dla Ciebie. Nasza pracownia zlokalizowana w Polsce pozwoli Ci się wyróżnić wśród tłumu, dostarczając Ci indywidualny projekt szyty na miarę, na najwyższym poziomie. Jeśli to dla Ciebie konieczne, spotkaj się z nami w naszej siedzibie pod Warszawą i zobacz na własne oczy, w jak szybkim czasie, od zera, wykonujemy nieszablonowe koncepcje. W zaledwie siedem dni roboczych może powstać futerko z Twoich najskrytszych marzeń, nie tylko dzięki certyfikowanym skórom, ale również dzięki naszemu fachowemu doradztwu i przede wszystkim zaangażowaniu. 

Wyobraź sobie, co tak naprawdę chciałabyś na siebie założyć, a my dzięki kompleksowym usługom kuśnierskim stworzymy idealnie wyprawione futerko posiadające jedwabisty włos. Obiecujemy, że będzie ono lekkie i przyjemne w dotyku, tak jak sobie tylko zapragniesz.

Wszystkie projekty podszywane są 100% jedwabiami, a dodatkowym wyróżnikiem może być dla Ciebie wybór podszewki Twojej ulubionej marki. Wykorzystujemy materiały od projektantów jakich jak: Balenciaga, Dior, Dolce&Gabbana, Kenzo czy MaxMara. W tym przypadku wszystko jednak zależy od dostępności danego wykończenia. 

Jeśli brakuje Ci pomysłu na Twój wymarzony projekt – zainspiruj się produktami z naszej strony. We wszystkim pomożemy. Zmienimy dla Ciebie wymiary, wzór, a nawet jego szerokość czy długość. Wszystkie futra naturalne, ale także kamizelki, możemy dopasować w taki sposób, aby uwzględnić w kroju dodanie kaptura bądź kołnierza.

Indywidualny projekt świadczy o Twojej kreatywności, wyróżnieniu i przede wszystkim własnym, niepowtarzalnym stylu. Skorzystaj z naszej szerokiej palety bazowych kolorów, nie tylko do zabarwienia wzorów, ale również całego futra. Połącz je w taki sposób, w jaki sobie tylko zażyczysz.

Twój styl podkreślą indywidualnie zaplanowane obszycia, a także rozmaite dodatki. Wybieraj, łącz i planuj, dzięki czemu powstanie Twój wymarzony projekt.

Skontaktuj się z nami, uzgodnijmy szczegóły i po prostu ciesz się z nowego ubrania.  Jesteśmy dostępni dla Ciebie pod numerem telefonu (+48 690 032 090), a także pod adresem e-mail (fursi.justynapawlicka@gmail.com).